Razpisano delovno mesto:

SKRBNIK KLJUČNIH KUPCEV M/Ž - Celje z okolico

Zaposlovalec: Aktiva varovanje d.d.

Lokacija: Celje z okolico

Rok za prijavo: 12.04.2024

2024/03/14
Celje z okolico
Trženje in marketing

Iščete novo priložnost? Ste prodajno orientirani? Se lahko pohvalite z odličnimi komunikacijskimi veščinami in kreativnostjo?

VAŠE NALOGE BODO:

  • skrb za ključne kupce podjetja,
  • trženje storitev skupine Aktiva,
  • svetovanje obstoječim naročnikom ter pridobivanje novih (predvsem v segmentu B2B),
  • proaktivno ponujanje rešitev glede na potrebe in dinamiko razvoja poslovanja naročnikov,
  • spremljanje trendov tržišča in konkurence,
  • zbiranje informacij o trženjskih aktivnostih na trgu,
  • sodelovanje pri načrtovanju trženjskih aktivnosti in skrb za njihovo izvedbo,
  • priprava ponudb in pogodb ter spremljanje finančne učinkovitosti poslov,
  • sodelovanje pri izvajanju pred in po prodajnih aktivnostih,
  • vodenje dokumentacije in izdelava poročil za svoje področje dela.

KAJ PRIČAKUJEMO:

  • najmanj VI. stopnjo izobrazbe; prednost imajo kandidati tehnične, ekonomske smeri ali splošne smeri,
  • osebo, z izkušnjami na področju trženja, še posebej v segmentu B2B,
  • odlične predstavitvene in komunikacijske sposobnosti ter smisel za timsko delo,
  • samoiniciativnost in sposobnost samostojnega dela,
  • suverenost pri uporabi programov MS Office,
  • zaželeno znanje angleškega ali nemškega jezika,
  • vozniški izpit B-kategorije.

NUDIMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 3-mesečnim poskusnim delom,
  • fleksibilen delovni čas ter hibridno delo od doma,
  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • možnost izobraževanja in strokovnega napredovanja
  • stimulativno nagrajevanje,
  • delo v družini prijaznem podjetju,
  • možnost rekreacije v okviru lastnega športnega društva.

Lokacija dela: Celja in okolica

To delo je poteklo

Dolgoročna zaposlitev
Ugodnosti za zaposlene
Družini prijazno podjetje
Možnost kariernega napredka v Aktiva skupini
Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti

Aktiva skupina
je prejemnik certifikata
družini prijazno podjetje.